• Mamy TO!!!

Nagrodzona kartka w Konkursie

Autor: Emilia Horoszczak

Miło nam poinformowac, że  Nasza uczennica Emilia Horoszczak, uczennica klasy 1technikum grafiki i poligrafi cyfrowej zajęła I miejsce w Konkursie  na e-kartkę Bożonarodzeniową organizowanym  przez UM Świebodizce.

I klasa technikum o profilu grafika kompyterowa prowadzona jest przez  Pana Mariusza Adasika, nauczyciela grafiki, a przede wszystkim doświadczonego specjalistę w tej branży.

Jest to pierwsz rocznik klasy technicznej o takim profilu  w Zespole Szkół w Świebodzicach.

Tym bardziej jestesmy dumini z  sukcesu.

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gratulujemy!!!

• ZBIÓRKA KARMY W NASZEJ SZKOLE

W listopadzie w naszej szkole była prowadzona akcja zbiórki karmy dla Bezdomnych Psów i Kotów, w którą to akcję bardzo chętnie włączyli się wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Przyniesione przez Nich worki z karmą, puszki, razem z innymi szkolnymi  darami zostały przekazane przez naszych wolontariuszy  do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wałbrzychu.

Pomaganie przynosi radość!